Feesten & Partijen

Het Parochiehuis in Dronryp is dé plek voor feesten en partijen. Of het nu gaat om een jubileum, verjaardag, buurtfeest of bedrijfsevenement, ons historische en sfeervolle pand biedt de perfecte setting voor een onvergetelijke dag. Feest op locatie? Ook dan helpen we je graag om alles tot in de puntjes te organiseren.

Ontdek alle mogelijkheden

Of u nu op zoek bent naar een plek om te vergaderen, te vieren, of gewoon samen te komen met vrienden en familie, het Parochiehuis is de plek waar verhalen worden gedeeld, vriendschappen worden gesmeed en herinneringen worden gemaakt. Ontdek de betekenis van verbondenheid in het Parochiehuis van Dronrijp. Welkom!

  • Halve of hele zaal mogelijk
  • Ruimte voor maar liefst 180 personen
  • Muziekinstallatie en beamer aanwezig
  • Leef je uit met decoratie of laat ons de zaal versieren

Arrangementen & buffetten

Ontdek ons brede assortiment aan arrangementen en buffetten. Met keuze uit diverse mogelijkheden, bieden wij voor ieder wat wils. We hebben alle opties overzichtelijk op een rijtje gezet. Door op één van onderstaande mogelijkheden te klikken, kun je alle informatie lezen. Alle arrangementen en buffetten kunnen volledig aan jouw wensen worden aangepast. Samen de mogelijkheden bespreken? Neem contact met ons op.

  • Feesten & partijen
  • Vergaderingen
  • Ontbijt & lunch
  • Warm & koud
  • Barbecue & salades

Binnenkort een catering op locatie? Huur gemakkelijk onze koelwagens of barbecues. Zo kun jij maximaal genieten!

Het Parochiehuis

Altijd sfeervol en gastvrij in hartje Dronrijp

Ben je op zoek naar een plek om te vieren, te vergaderen of gewoon samen te komen met vrienden, familie of bekenden? Het Parochiehuis is dé plek waar verhalen worden gedeeld, vriendschappen worden gesmeed en herinneringen worden gemaakt. Wees welkom bij ons in ‘’it gebou’’.

Kom in contact